Macie jakieś doświadczenia ze współpracy z kolegami z Czech?

Macie jakieś doświadczenia ze współpracy z kolegami z Czech?
SO
  • Rejestracja: dni
  • Ostatnio: dni
  • Postów: 60
2

Ja wiem, że to wszystko zależy itd
ale nigdy nie współpracowałem z nikim z Czech

Jakby ktoś miał i mógł się podzielic to byłbym wdzięczny

Fajnie, nie fajnie, blisko kulturowo, da się dogadac itd?
Jakie macie wrażenia, doświadczenia, przemyślenia?

KamilAdam
  • Rejestracja: dni
  • Ostatnio: dni
  • Lokalizacja: Silesia/Marki
  • Postów: 5658
2
  • W pracy: najgorsze połączenie wad Polaków i Niemców
  • Po pracy: najwspanialsi ludzie na świecie
WZ
  • Rejestracja: dni
  • Ostatnio: dni
  • Postów: 93
1

Spoko ludzie, polecam. Wyluzowani, podobnie mysla

obscurity
  • Rejestracja: dni
  • Ostatnio: dni
2

Podobni do polaków, bliscy kulturowo, ci z którymi pracowałem akurat mieli trochę wydumane ego, ale byli też wyrozumiali i ogólnie spoko, profesjonalni i kompetentni. Wszyscy z jakiegoś powodu byli też mega wysocy przez co na team buildingu trochę czułem się jak karzeł ze swoim 1.80 ;)

BL
  • Rejestracja: dni
  • Ostatnio: dni
  • Postów: 130
1

Miałem 2 razy okazję, bardzo spoko. Bardzo profesjonalni, podobni kulturowo.

Czesi to nie towarzystwo ze wschodu, nie ma się czego bać ;)

Zarejestruj się i dołącz do największej społeczności programistów w Polsce.

Otrzymaj wsparcie, dziel się wiedzą i rozwijaj swoje umiejętności z najlepszymi.