Ja wiem, że to wszystko zależy itd
ale nigdy nie współpracowałem z nikim z Czech
Jakby ktoś miał i mógł się podzielic to byłbym wdzięczny
Fajnie, nie fajnie, blisko kulturowo, da się dogadac itd?
Jakie macie wrażenia, doświadczenia, przemyślenia?
Ja wiem, że to wszystko zależy itd
ale nigdy nie współpracowałem z nikim z Czech
Jakby ktoś miał i mógł się podzielic to byłbym wdzięczny
Fajnie, nie fajnie, blisko kulturowo, da się dogadac itd?
Jakie macie wrażenia, doświadczenia, przemyślenia?
Spoko ludzie, polecam. Wyluzowani, podobnie mysla
Podobni do polaków, bliscy kulturowo, ci z którymi pracowałem akurat mieli trochę wydumane ego, ale byli też wyrozumiali i ogólnie spoko, profesjonalni i kompetentni. Wszyscy z jakiegoś powodu byli też mega wysocy przez co na team buildingu trochę czułem się jak karzeł ze swoim 1.80 ;)