Cześć!
Jakie są aktualnie zdania o firmie Comarch?
Mam 4 lata expa i kończy mi się umowa i nie zostanie przedłużona, stąd rozglądam się na rynku pracy.
Wysłałem już CV do nich, nawet dostałem się za rozmowę HR, ale rozważam zrezygnowanie, bo naczytałem się w internecie, dlaczego comarch jest memem i obawiam się też o użyte tam technologie, że to nie będzie ładne JAVA+SPRING+REST API taki stack webowy