Coś ostatnio często występuje ten błąd...

Miałem teraz pisać dokładnie to samo, nawet mi ukradłeś tytuł tematu.
Jakieś próby oszczędności i downgrade planu? Eksperymenty? Czy po prostu gęste force push&deploy na produkcje? @pradoslaw
Forum też ładuje się dużo wolniej, głównie strona główna. Może to powiązane.
Herr Mannelig napisał(a):
Forum też ładuje się dużo wolniej, głównie strona główna. Może to powiązane.
Właśnie chciałem założyć nowy wątek o tym, że forum się ostatnio zauważalnie dłużej ładuje. Podbijam :)